Бібліотека - інформаційний центр громади

Бібліотека с. Туриця була створена  у 1947 році, але офіційно зареєстрована в 1958 році. Знаходилась у будинку теперішньої сільської ради. Першим бібліотекарем працював росіянин Самарський. Від нього бібліотеку прийняла Коба (Козак) Марія Юріївна. Після Марії Юріївни бібліотекарем стає Дерев’янко П. П. Установу перенесено в приміщення старого дитячого садка, на зміну попередній бібліотекарці приходить Попович Катерина.
Приблизно в 1960 році бібліотека розміщена в приміщенні сільського клубу, вона займала 2 кімнати, бібліотекарем там був Козак М.Ю., який в 1964 р. здобув бібліотечну освіту в м. Хуст і пропрацював в бібліотеці до 1972 року.
В 1972 році посаду бібліотекаря займає Мулеса Юлія Іванівна. З 1978 р. бібліотека займає приміщення колишньої школи майстерні, де знаходиться й зараз, займає 3 кімнати, загальною площею 59.4м3.

З 1998 року в бібліотеці починає працювати дочка Юлії Іванівни – відмінниця Ужгородського культосвітнього училища – Стегура Надія Юріївна. Важливим принципом в своїй роботі Надія Юріївна вважає – індивідуальний підхід до кожного користувача. Надійним помічником у роботі бібліотеки є бібліотечний актив, який об’єднаний в клуб «Друзі бібліотеки». Мета клубу: Забезпечити формування духовного розвитку особистості, за допомогою книги, прищеплювати любов і повагу до книги. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий